Kurumsal

Home / Kurumsal

RizeDC, (Rize Datacenter ve İnternet Hizmetleri)  2013 yılında Rize ili merkez ilçesinde kurulmuştur. 01.01.2016 itibariyle XSunucu İnternet teknolojileri bünyesine girmiştir. Ana sağlayıcı firma XSunucu İnternet Teknolojileri'dir. Hizmet kalitesini yüksek tutacak, müşteri memnuniyetini ön planda tutup daima geliştirilecek bir kurum olmayı hedeflemiştir. Günümüz de hosting ve vps, vds satışı yapan şahıs ve firma sayısı çok fazla ancak, güler yüzlü yardıma her an hazır ve sorun değil çözüm odaklı olan teknik destek ekibine sahip, hatları ve performansları iyi kaliteli makineleri olan firmaları bulmak çok da kolay değil.

RizeDC'nin hedefi Ana makine (Dedicated Server) başına daha az müşteri, daha fazla güvenlik ve daha fazla performans. %99 üzerinde uptime oranı ve barındırmak istediğiniz tüm scriptler için neredeyse bütün eklentileri RizeDC hosting paketleri destekler. VDS makineler için bir ana makineye en fazla 4-6 makine garantisi ile hizmet vermektedir. Her makinede en az 2*1 gibt/s (2*400-2*600 mbit/s garanti) ve en fazla 1*10 gbit/s (İç hat 7 gbit/s, internet 5 gbit/s garanti) hızlarına sahiptir. Ancak dilerseniz 1 gbit/s makinelerden hiçbir ek ücret ödemeden paylaşımsız 100 mbit/s hat talep edebilirsiniz veya daha üstü için ücretini ödeyerek 200-300 mbit/s paylaşımsız hat isteyebilirsiniz..

RizeDC size en iyi performansı ve koşulsuz teknik desteği sunmak için sürekli kendini geliştimektedir. Tüm müşterilerimize bizlere verdiği destekden ötürü teşekkür eder uzun yıllar beraber çalışmayı dileriz.

Rize Datacenter ve İnternet Teknolojileri

Çarşı Mah. Atatürk cad. No:354/A

Cumhuriyet İş Merkezi Merkez Rize

KAÇKAR V.D. / 676 0228034

YS-3213

Firmamız İletişim Daire Başkanlığı (TİB) tarafından sunulan faaliyet belgesine sahiptir

Web Hosting, Alan Adı Kaydı, VPS, VDS ve Sunucu. RizeDC İnternet Hizmetleri!